این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات تایل گچی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید تایل گچی در بازار روز تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت روز انواع تایل های باکیفیت گچی خرید عمده انواع تایل گچی ساختمانآشنایی با کاربرد انواع تایل گچی کارخانه تولیدی تایل گچی بررسی اجمالی تکنولوژی و روش تولید تایلکشورهای عمده تولید کننده تایل گچیکشورهای مصرف کننده انواع تایل گچی

تایل گچی یک سقف کاذب بوده که به عنوان یکی از متریال های ساخت و ساز شناخته شده است. قیمت خرید تایل گچی بسته به نوع کیفیت آن کاملا متفاوت است. 

قیمت خرید تایل گچی در بازار روز تهران

قیمت روز انواع تایل های باکیفیت گچی

قیمت روز انواع تایل های باکیفیت گچی

امروز متریال های زیادی برای ساخت بنا های ساختمانی وجود دارد که یکی از این متریال ها تایل های گچی می باشند. محبوبت و کاربرد این تایل ها به قدر شده که در بسیاری از موارد از این نوع تایل ها استفاده می شود. 

با توجه به این نوع محبوبت شرکت های زیادی اقدام به تولید این نوع تایل ها کرده اند. و در بازار می توان از این‌ نوع دلیل ها با رنگ ها ‌جنس های متفاوتی جست و جو کرد. و مشتریان عزیز می توانند با توجه به سلیقه خود اقدام به خرید این نوع تایل های گچی کنند. 

قیمت تایل گچی با توجه به کیفیت جنس آن و رنگ و مدل آن کاملا متفاوت است. و در هر اندازه قیمتی می توان آن ها را پیدا و خریداری کرد.امروز‌به دلیل اهمیت زیادی که به فضا و دکور داخلی خانه ها داده می شود، باعث‌ شده تا متریال و سازه های مختلفی برای این کار توسط سازنده ها و تولید کنندگان در سطح بازار موجود باشد. تایل گچی یکی از این متریال های فضای داخلی می باشد که نوعی سقف کاذب به حساب می اید و بسیار پر کاربرد و به صرفه است. این تایل ها را می توان در شکل و اندازه های مختلف با توجه به محیط داخلی سفارش داد. 

اندازه این تایل ها معمولا بین۶۰ در ۶۰ می باشد و زیبایی خاصی را به فضا و محیط می بخشد. بیشتر دکوراتور ها از این سقف برای طراحی داخلی محیط استفاده می کنند. 

بیشترین کاربرد تایل گچی بیشتر برای سقف ها و محیط هایی است که لوله های آن به شما رو کار می باشد و یک چهره زشتی را در محیط ایجاد کرده، با استفاده از این تایل ها می توانیم یک فضای زیبا و دل چسبی در فضا ایجاد کنیم 

خرید عمده انواع تایل گچی ساختمان

تولیدی تایل گچی معمولا به شکل عمده نیز امکان خرید آن را برای شما عزیزان فراهم کرد. این تایل یا سقف های مجازی معمولا به شکل پروژه ای برای هر محیط به فروش می رسند. اما برای بعضی از خریداران امکان خرید عمده آن نیز وجود دارد. 

فروشگاه های زیادی در بازار وجود دارد که انواع تایل گچی را برای مشتریان خود معرفی و به فروش میرساند. این فروشگاه ها و برند ها در واقع به شکل آنلاین نیز این امکان را به مشتریان خود می دهند که با وجود صرفه جویی در هزینه و وقت خود و مشاوره رایگان بهترین خرید خود را داشته باشند.

انواع تایل گچی در بازار عبارت اند از: 

 • تایل گچی اکوستیک: این تایل ها نوعی از تایل گچی می باشد که به شکل مشبک تولید می‌شوند.و در پشت آن ها از پشم شیشه استفاده می شوند. روی این تایل ها چند سوراخ وجود دارد که باعث جذب صدا می شود. توسط این سوراخ ها دیگر صدایی خارج نشده و آلودگی صوتی ایجاد نمی‌شود. شکل ظاهری این تایل ها بسیار زیبا بوده و به صورت منظم، یا مربعی تولید می شوند. 
 • تایل گچی سقفی: این تایل ها معمولا برای پیاده سازی استفاده می شود. از این تایل برای پوشاندن ظاهر نامناسب سقف ها و یا ایجاد یک فضای زیبا استفاده می شوند. در واقع بیشترین استفاده این تایل های سقفی برای زیبا سازی فضا می باشد. این تایل ها با پوشش پی وی سی یا المینویمی تولید می باشند.این تایل ها درواقع عایق های حرارتی و صوتی  رطوبت نیز هستند. همچنین بسیار مقاوم در برابر ضربه هستند. این تایل ها در واقع برای محیط های کاری و‌ شلوغ بهترین انتخاب می باشند. 

آشنایی با کاربرد انواع تایل گچی

آشنایی با کاربرد انواع تایل گچی

تایل های گچی گزینه بسیار مناسبی برای پوشاندن لوله های تاسیساتی هستند. همین طور می توان از آن ها برای عایق های صوتی و حرارتی نیز استفاده کرد. 

بارها شده که در یک محیط سر صدا زیادی از طریق دیوار های همسایه به وجود می اید. این مسئله بسیار آزار دهنده است، یا بعضی از شغل ها دارای صدا ها بلند هستند و برای جلوگیری از آلودگی های صوتی می توان از این تایل های گچی استفاده کرد. 

این تایل های گچی به سرعت نصب شده و می توان از آن ها در هر محیط استفاده کرد. از دیگر ویژگی های این تایل های گجی به صرفه بودن آن هاست این دلیل های قیمت کمی دارند و می توان برای زیبا بودن محیط نیز از آن ها استفاده کرد. همین طور این ناسا ها قادر به عبور و کار گذاشتن نور های مخفی درون خود هستند و شما در صورت تمایل برای ایجاد یک نورپردازی عالی در محل خود می توانید از این تایل ها استقاده کنید. 

انواع تایل  گچی می توان به موارد: 

 • تایل حصیری 
 • تایل سوراخ نامنظم 
 • تایل ساده 
 • تایل منظم 
 • تایل ۵ مربعی و…

اشاره کرد که جنس بیشتر آن ها پی وی سی می باشد. این تایل های گچی یک فضای یک دست و یک نواخت را ایجاد کرده و فضای بصری زیبایی را برای دیدن ایجاد می کنند. ذهن به صورت خودکار با دیدن این فضای یک دست آن را بزرگ تر می بیند، در نتیجه  حس آرامشی در آن محیط ایجاد می شود.

نصب این تایل های گچی به وسیله پرج های فلزی صورت می گیرد. و هیچ گونه سازه های سنتی مانند گچ و سیمان در نصب این تایل ها دخالتی ندارند. پس می توان نتیجه گرفت که نصب آسانی را دارند. سازه های فلزی که در نصب این تایل های گچی دخالت دارند باعث شده تا سهولت در نصب و صرفه جوی در زمان و هزینه بی انجامد. همین امر یکی از دلایل محبوبت تایل های گچی می باشد. 

کارخانه تولیدی تایل گچی

روش تولید تایل به گونه ای است که: مخلوط کاغذ و گچ می باشند. که به آن دیواره های گچ برگ می گویند. تایل گچی از این دیواره ها برش داده می شوند. جنس بیشتر تایل های گچی از پی وی سی می باشد که این امکان را می دهند تا در رنگ ها و اندازه مختلف ساخته شوند . 

 در کارخانه تایل گچی بعد از تولید گچبرگ یک لایه پوشش پی وی سی با طرح و رنگ مورد نظر بر روی تایل چسبانده شده و در اندازه های ۶۰ در ۶۰ برش داده می شود. 

همین طور این تایل ها به دلیل داشتن پوشش پی وی سی در اندازه ها مختلفی ساخته می شوند به گونه ای که نوع پرج دار آن ها قبل از برش توسط دستگاه پرج زنی در محل مورد نظر سوراخ شده تا الگوی مشخصی بروی تایل ها ایجاد شود. 

از ویژگی های این نوع سقف کاذب سرعت در نظم و عدم استقاده از روش های سنتی مانند گچ و سیمان، خشک بودن ساختمان، وزن کم تر، می باشد. همین طور به دلیل فاصله ای که میان سقف ماذب و همین طور سقف اصلی وجود دارد می توان تعمیرات تاسیسات ساختمان را به راحتی بین این دو سقف ایجاد کرد. 

درواقع تایل های گچی خیلی به صرفه تر و راحت تر از هر نوع سقف کاذب است. دربسیاری از کشور های جهان از این روش برای سقف های ساختمان های خود استقاده کرد. این تایل های یکی از مناسب ترین متریال های ساخت و ساز می باشد. 

ابعاد معمول برای هر سقف کاذب در قالب های مربعی است. و اندازه هر ظلع آن تقریبا بین۵۹.۵ سانتی متر می باشد. 

بررسی اجمالی تکنولوژی و روش تولید تایل

بررسی اجمالی تکنولوژی و روش تولید تایل

تایل های گچی معمولا در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید شده، روش تولید این تایل ها به گونه ای است که مخلوطی از گچ و کاغذ به عنوان گچبرگ تولید شده و بر روی آن پوششی از پی وی سی یا المینویم ایجاد شده. و در اندازه های مختلف ساخته می شوند. 

نمونه های تایل های طرح دار عبارت اند از: 

 • تمایل گچی ساده: این تایل ها به شکل ساده و بدون روکش یا با روکش تولید می شوند. این تایل های ساده قدرت جذب صدا را نداشته و فاقد سوراخ می باشد. در رنگ های مختلف یا سفید در بازار عرضه می شوند. 
 • تایل رنگ شده: این تایل ها همان تایل های ساده به حساب می آیند با این تفاوت که با رنگ های اکرلیک ضد باکتری رنگ شده اند. این سازه با نصب در محیط یا سقف یا دیوار از رشد میکروب ها جلو گیری کرد ث فضای سالم را ایجاد می کنند. و  کاملا نسبت به دیگر سقف های کاذب شبکه ای مقرون به صرفه هستند. 
 • تایل های طرح دار: این تایل ها بیشتر از پوشش پی وی سی ساخته می شوند و دارای یک پوشش المینویمی نیز هستند. از دیگر مزایای این تایل ها می توان به طرح های آن ها اشاره مرد که در تنوع زیادی هستند و بی نیاز به رنگ آمیزی باشند. 
 • تایل روکش المینومی: این تایل ها یکی دیگر از تایل های گچی می باشند که ، بیشتر برای محیط هایی که رطوبت زیادی دارند و یا لازم است تاسیسات لوله از آن عبور کنند استفاده می شوند. این تایل ها طول عمر بالایی نسبت به دیگر تایل های گچی دارد.

کشورهای عمده تولید کننده تایل گچی

تایل های گچی در سطح جهانی بسیار پر کاربرد بوده ‌می‌توان یکی ار محبوب ترین سقف های کادب به حساب بی آیند. این تایل ها معمولا در اروپا بیشترین کاربرد را دارا هستند و بسیاری از تولید کنندگان اروپایی و شرکت های آن ها دست به تولید این نوع تایل ها و سقف های کاذب زده اند و به سراسر جهان صادر می کنند. 

کشور ما نیز یکی از تولید کنندگان تایل های گچی کی باشد که ابن دلیل ها را با بهترین نوع کیفیت به بازار عرضه کرده و تنوع رنگی و جنسی بالایی برای آن ایجاد کرده است. 

بیشتر کارخانه های تولید تایل های گچی علاوه بر تولید و عرضه این تایل ها در سطح کشور اقدام به صادرات آن نیز کرده اند. کیفیت تایل های صادراتی به قدری بالا می باشد که خریدارن بسیاری از آن ها کشور های عربی هستند. 

این تایل ها با وجود مرغوب بودن کاملا به صرفه نیز هستند. صادرات تایل های گچی دارای سود دهی بالایی است. و تاجران ایرانی سالانه سود زیادی به دست می آورند . البته صادرات این تایل ها علاوه بر سود دهی باعث بهتر شدن اقتصاد کشور و هم چنین ایجاد شغل برای بسیاری از جوانان می باشد. 

کیفیت تایل های ایرانی با نمونه خارجی آن کاملا برابر است پس گه بهتر از نمونه داخلی برای حمایت از تولید کنندگان و کارگران زحمت کش کنیم، و چرخه اقتصادی کشور را بهبود سازیم 

کشورهای مصرف کننده انواع تایل گچی

کشورهای مصرف کننده انواع تایل گچی

کشور های مصرف کننده تایل های گچی درواقع تمامی جهان هستند. زیرا این تایل ها کارایی زیادی داشته و کاملا یکی از کم هزینه ترین متریال های ساختمانی می باشد. 

از ویژگی های تایل های گچی باید اشاره کرد به: 

 • امکان نصب آسان 
 • مقزون به صرفه بودن
 • عایق صدا 
 • عایق رطوبت 
 • عایق سرما و گرما 
 • تنوع رنگی و طرحی 
 • امکان استفاده از فضایی که قابلت استفاده را نداشته 

درواقع خیلی از ویژگی های دیگه باعث شده تا این تایل های گچی محبویت جهانی پیدا کرده و به شکلی جهانی از آن استقاده شود. 

اما در آسیا می‌توان کشور های عربی را مصرف کننده تایل های گچی دانست زیرا این کشور ها متریال های زیادی برای ساخت دارند اما تایل های گچی به دلیل راحت بودن نصب و قابل تعویض بودنش پر استفاده ترین آن ها می باشد.

اگر کمی به اطراف نگاه کنیم در بسیاری از خانه ها فضا های غیر قابل استفاده زیادی وجود دارد که می توان با انواع تایل ها از آن ها کارایی زیادی دراورد. همین طوری زمانی که نیاز به تغیر دکوراسیون جدید دارید می توانید این تای ها را نصب و بعد از مدتی تعویض کنید. 

عمر این تایل ها معمولا بالا بوده، و باعث عدم ایجاد آلودگی های صوتی در  اطراف شما می شود پس اگر آرامش شما برای خودتان مهم است بهتر است پس بهتر است که از این دلیل ها در خانه یا محل کار خود استقاده کنید تا دچار دردسر نشوید 

همین طوری شکل ظاهری این تایل ها به قدری پر تنوع است که شما می توانید برای بهتر شدن فضای داخلی محیط خود از آن ها بره بگیرید.

حتی می توانید از تایل های پوشالی برای مکان هایی که ضربات مکانیکی بالایی وجود دارد استفاده کنید. این تایل ها قابلیت رنگ پذیری خوبی دارد و می توانید با هر رنگی که تمایل دارید آن ها را رنگ امیزی کنید

محمدامین اسحاقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد امین اسحاقی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09153124686

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: Top_tile@

instagram icon اینستاگرام: Top_tile@

email icon ایمیل: toptile3030@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات تایل گچی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید