این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات تایل گچی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت گچ برگ در سال جدید

آنچه در این مقاله می خوانید...

بورس انواع گچ برگ مرغوبخرید و پخش عمده پنل گچ ضد آب فروش فوق العاده پانل گچ برگ با قیمتی ارزانویژگی های گچ برگ با کیفیتمشخصات ابعاد گچ برگ معمولیمعرفی گچ برگ ضد حریق تفاوت گچ برگ معمولی و ضد حریق

لیست قیمت گچ برگ را می توانید باز سایت های معتبر فروش این محصول به دست آورید. البته با توجه به تغییر قیمت انواع کالاها بهتر است قیمتها در سال جدید را مورد توجه قرار دهید.

لیست قیمت گچ برگ در سال جدید

بورس انواع گچ برگ مرغوب

بورس انواع گچ برگ مرغوبگچ برگ که در اصطلاح به پانل گچی معروف است صفحات گچی ای می باشند که روی آنها توسط روکش های مختلفی پوشیده می شود. از انواع مختلف این روکشها می توان به کاغذ کرافت اشاره کرد. نصب این روکشها سبب افزایش مقاومت این صفحات در مقابل فشار و کشش می شود.

امروزه بورس گچ برگ به دلیل افزایش موارد استفاده از آن رونق فراوانی یافته است. خرید و فروش پانل گچ برگ با توجه به کاربردهای مختلف آن در مراکز مختلفی صورت می پذیرد. از این محصول در پوشاندن سقف و انواع دیوارها استفاده می شود. طریقه نصب آنها بر دیوار نیز دارای روشهای متنوعی می باشد که از این بین می توان به کاربرد خمیرهای مخصوص این امر و همچنین بتونه اشاره نمود.

البته استحکامات اصلی این صفحات به دیوار توسط میخ و چاشنی انجام می شود. در پایان و پس از نصب نیاز است که بین صفحات مختلف عمل درزگیری صورت پذیرد که باز استفاده از بتونه یکی از راه حل های این مسئله می باشد. البته ممکن است بعضی از نصابها استفاده از گچ را به بتونه تشخیص دهند. تفاوت زیادی بین این دو مورد وجود ندارد.

میزان خرید پنل گچ در بازار به نسب قبل افزایش داشته است و علت این امر به کارگیری گسترده این محصول به عنوان دیوار کاذب می باشد. دیوار کاذب به منظور جدا نمودن بخش های مختلف ساختمان از یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این دیوارهای نازک و جدا کننده اغلب در ادارات و مراکز تجاری برای ایجاد فضاهای کاری مجزا رواج دارد.

رونق بالای بورس انواع گچ برگ باعث گرایش تولید کنندگان مختلفی در این عرصه شده است. این تولید کنندگان این صفحات را در ابعاد مختلف و با روکش های متنوع تری به تولید می کنند. همچنین افزایش تولید این محصول طبیعتاً نیازمند به افزایش نیروهای فروش آن می باشد. به همین منظور مراکزی جهت پخش عمده و جزئی این محصول پدید آمده اند که در بخشهای بعدی پیرامون آنها توضیحات بیشتری ارائه خواهیم کرد.

موارد ذکر شده سبب ایجاد بازار کار گسترده ای شده است و بخش دیگری از این کار آفرینی به نصب و زیباسازی این محصول در محل مربوط می شود. پیرامون ویژگی های گچ برگ نیز در بخش های بعد توضیحاتی بیان خواهد شد. در ادامه با ما همراه باشید.

خرید و پخش عمده پنل گچ ضد آب

تولید گچ برگ از مواد خامی همچون گچ صورت می پذیرد. همان طور که اشاره شد استفاده از این محصول به طور فراگیری در عرصه ساختمان سازی رواج پیدا کرده است. ساختار پنل گچ از قواعد خاصی پیروی می کند. لایه درونی اصلی این محصول از گچ می باشد. بر سطح این محصول از پوششهای سلولزی نصب می شود. گچ برگها غالباً در ابعاد 100 تا 125 سانتی متر تولید می شوند. قطر این صفحات نیز معمولاً بین 0.6 تا 2.5 سانتی متر می باشد.

این محصولات همانطور که اشاره شد همچون دیگر مصالح ساختمانی به صورت عمده و جزئی در بازار به فروش می رسند. خرید و فروش محصولات گچی در میان مصالح ساختمانی سهم بالایی را به خود اختصاص می دهند و صفحات گچی به عنوان بخشی از این محصولات نقش به سزایی را ایفا می کنند.

این محصولات به صورت مستقیم از تولیدی های مختلف و کارگاه های فعال در این زمینه تهیه شده و در روشهای مختلفی یا بدون واسطه به دست مشتریان می رسند و یا در مصالح فروشی های خرده فروش توزیع می شوند. این مصالح فروشیها نیز محصولات مورد نیاز مشتریان را با درصدی سود در اختیار خریداران قرار می دهند.

اما خرید عمده پنل گچ ضد آب، آن هم به طور مستقیم از تولیدی کننده ها یا از توزیع کنندگان بزرگ می تواند این امکان را فراهم آورد تا بتوانید با قیمت مناسب تری اقدام به خرید محصول مورد نظرتان نمایید.

حال که سخن از گچ برگ ضد آب به میان آمد بیاید انواع مختلف این محصول را از منظر چنین خاصیتهایی بررسی کنیم.

دانستن این نکته ضروری ست که علاوه بر دسته بندیهای مختلفی که بر اساس ابعاد و ضخامتهای گوناگون برای گچ برگها صورت می پذیرد، آنها را بر اساس کاربردی که دارند نیز به انواع اصلی زیر تقسیم می کنند.

*گچ برگ ساده *گچ برگهای مقاوم در مقابل رطوبت (گچ برگ ضد آب) *گچ برگهای مقاوم در برابر آتش
*پنل گچی ضد رطوبت و آتش.

در بخشهای بعدی مقاله در صورت لزوم و برای آشنایی بیشتر شما ویژگیهای هر کدام از این انواع و کاربردهایشان را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

فروش فوق العاده پانل گچ برگ با قیمتی ارزان

فروش فوق العاده پانل گچ برگ با قیمتی ارزاناستفاده از گچ برگ مزایای فراوانی دارد. این مزایا سبب اقبال عمومی به سمت این محصول شده و همچنین باعث ایجاد رقابت در میان تولید کنندگان مختلف برای جلب رضایت مشتریان گشته است. جلب رضایت مشتری در این عرصه معادل است با کسب بخش زیادی از بازار فروش این محصول و رونق بیش از پیش تولیدی ها و تولید کنندگان پیشتاز در این زمینه.

از میان مزایای فوق العاده پانل گچ برگ به بررسی بخشی از آنها می پردازیم تا دلیل استقبال بی نظیر در استفاده از آن را بیشتر درک کنید. پیاده سازی و اجرای این نوع مصالح بسیار ساده می باشد. علاوه بر سادگی اجرای آن در بازه زمانی کوتاه مزیت برتری آن می باشد. در این شرایط که زمان به یکی از فاکتورهای مهم در هر عرصه تبدیل شده است، صنعت ساختمان سازی از این امر مستثنی نبوده و تحویل زود هنگام پروژه های مختلف و آماده سازی به موقع طرحها یک امتیاز بزرگ به حساب می آید.

استحکام از فاکتورهای مهم در همه مصالح ساختمانی می باشد. خوشبختانه گچ برگها از استحکام کافی ای برخوردار بوده و این امر به اطمینان خاطر مصرف کنندگان این محصول می انجامد. حجم کم این نوع از صفحات به دلیل کم بودن اجازه بیشتر شدن فضای اتاقها و پارتیشن ها را می دهد. این مقوله در هنگام بنا نمودن دیوارهای قطور از دغدغه های طراحان دکوراسیون داخلی می باشد. سبک بودن گچ برگها در عین حال که از استحکام برخوردارند سبب کارایی آنها در سازه های ضد زلزله شده است.

کار تمیز و آسان بدون ریخت و پاش مصالحی همچون ماسه و سیمان و گچ در محیط داخلی از مزایای دیگر آن می باشد. این محصولات عایق صدا و حرارت می باشند و این فاکتورها به عنوان پارامترهای مهم در تولید دیوارهای کاذب تلقی می شوند.

همان طور که گفته شد پانل های گچی به صورت های مختلفی در بازار عرضه می شود. این گچ برگها را می توانید در ابعاد مختلفی برای مصارف گوناگون تهیه کنید. اما مورد بسیار مهم و حیاتی در امر خریداری و پیاده سازی گچ برگ بحث هزینه آن می باشد.

فروشنده های عمده و عرضه کنندگان این محصول اقدام به ارائه این محصولات با قیمتی ارزان و مناسب می کنند. اگر این مسئله را در کنار نصب آسان و کم هزینه این پانلها قرار دهیم خواهیم دید که هزینه تهیه و نصب پانل های گچی به مراتب پایین تر از انواع دیگر این محصولات می باشند. همین امر سبب محبوبیت بیش از پیش این پانلها در بازار شده است.

ویژگی های گچ برگ با کیفیت

گچ برگ با کیفیت ویژگی های متعددی دارد. پیرامون بخشی از این ویژگیها در بخش پیش به اختصار صحبت کردیم. این ویژگیها عبارتند از سبک بودن، ضخامت مناسب، استحکام، وجود ضایعات کم در نصب و عایق حرارت و صدا بودن.

کیفیت گچ برگ در گروی مسائل مختلفی می باشد. از جمله این عوامل می توان به استفاده از گچ مناسب و با کیفیت اشاره کرد. همچنین استفاده از روکشهای استاندارد و دارای کیفیت مناسب از دیگر فاکتورهای موثر بر کیفیت این محصول می باشد. در بخش های پیشین پیرامون انواع مختلف گچ برگها از منظر کاربردشان صحبت به میان آمد. در ادامه به بررسی این انواع و کاربردهایشان و ویژگی های هر کدام از این نوع پانلها می پردازیم.

نوع اول این پانلها، نوع معمولی آن می باشد که تحت عنوان اختصاری RG نیز شناخته می شوند. از این نوع گچ برگ در مکان های معمولاً خشک و به ویژه مکانهایی که احتمال بروز آتش سوزی بسیار پایین باشد استفاده می شود. این نوع پانل توسط روکشهایی با رنگ کرم پوشیده شده اند.

نوع دیگر گچ برگ با نام تجاری MR نیز معرفی می گردد پانل های ضد آب می باشند. این پانلها در ساختارشان از موادی ضد رطوبت تشکیل می شود. استفاده از این پانلها همان طور که از نامشان پیداست غالباً در محیط هایی که در معرض رطوبت هستند رایج است. به طور معمول پوشش کاغذی این پانلها به رنگ سبز می باشد.

پانل های FR به گچ برگهایی اطلاق می شود که دارای خاصیت مقاومتی در برابر آتش سوزی می باشند. همان گونه که حدس می زنید از این نوع گچ برگها معمولاً در مکان هایی که احتمال بروز آتش وجود دارد و نیاز به محافظت از بخشهای خاصی در برابر حریق استفاده می شود.

اما آخرین نوع گچ برگهای موجود در بازار که ترکیبی از دو نوع قبل می باشد پانل FM می باشد. این گچ برگهای به طور معمول در تاسیسات و موتورخانه ها کاربرد دارند.

مشخصات ابعاد گچ برگ معمولی

مشخصات ابعاد گچ برگ معمولیپروسه تولید گچ برگ فرایندی کاملاً تخصصی می باشد و از مراحل متعددی تشکیل می شود. تولید این محصول در تولیدی ها و کارخانجات متعدد تحت استانداردهای گوناگون و با رعایت اصول مختلف صورت می پذیرد. یکی از این اصول رعایت ابعاد استاندارد این محصول می باشد. ابعاد گچ برگ تاثیر مستقیم بر بعضی ویژگی گچ برگ همچون عایق صدا و حرارت بودن آن دارد.

ابعاد گچ برگها در انواع متخلف با یکدیگر متفاوت می باشد. برای مثال ابعاد گچ برگ معمولی با ابعاد گچ برگ ضد حریق اختلاف چشم گیری دارد.

البته گچ برگهای معمولی که در دسته گچ برگهای ضد رطوبت و ضد حریق قرار نمی گیرند خود دارای ضخامت های متفاوتی می باشند. برای مثال یکی از انواع گچ برگ معمولی گچ برگ RG12.5 می باشد. این مدل گچ برگ ابعاد متنوعی از منظر سطح قابل پوشش دارد. ضخامت این این نوع گچ برگ متغیر نبوده و 12 میلی متر می باشد. این نوع نه با کاغذ یا پوششهای دیگر، که با لایه ای رنگ پوشانده می شود.

نوع دیگر گچ برگ معمولی گچ برگ شماره 18 می باشد. استحکام این نوع نسبت به نوع قبلی بالا تر بوده و ضخامت آن 18 میلی متر می باشد.

علاوه بر اینها گچ برگها در ضخامت های دیگری نیز در بازار یافت می شوند. اما علاوه بر ضخامت تنوع در ابعاد این محصولات نیز به چشم می خورد. برای مثال گچ برگها در ابعاد 1200 در 2500 میلی متر، 1200 در 2400 میلی متر، 1200 در 1829 میلی متر و … تولید می شوند.

در انتخاب گچ برگ یکی از فاکتورهای مهم ابعاد مورد نظر می باشد. معمولاً وقتی نیاز به ایجاد سطح گسترده ای باشد استفاده از پانلهای با ابعاد بالا تر رواج بیشتری دارد. این مسئله باعث ساده تر و سریعتر شدن نصب می باشد. از طرفی قناس بودن سطح مورد نظر و یا دارا بودن اشکال غیر استاندارد گاهی دلیلی می شود تا ابعاد کوچکتر گچ برگها تهیه شوند تا به راحتی بتوان آنها را برش داده و نصب آنها را به انجام رساند.

معرفی گچ برگ ضد حریق

در بخش های قبل به طور نسبی انواع گچ برگها را از نظر کارکردشان معرفی کردیم. همان طور که دیدید یکی از این موارد گچ برگ ضد حریق بود.

ضخامت این نوع گچ برگ تفاوت چندانی به نسبت گچ برگ معمولی نداشته و به طور میانگین 12 میلی متر می باشد. همچنین نوع روکش و پوششی که برای آن انتخاب می شود نیز تفاوت عمده ای با نمونه های مورد استفاده در پانلهای معمولی و ضد رطوبت دارند. معمولاً روکش این این نوع گچ برگ از فایبرگلاس می باشد. البته روکشهای دیگری نیز در تولید آن استفاده می شود و تنها محدود به این مورد نمی شود.

همان طور که گفته شد این محصول با نام تجاری FR در بازار عرضه می شود.

تفاوت گچ برگ معمولی و ضد حریق

تفاوت گچ برگ معمولی و ضد حریق گچ برگهای ضد حریق و معمولی از نظر ابعاد و ضخامت تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند.

تنها موارد متفاوت در آنها روکش آنها می باشد. همچنین ترکیب مواد متنوعی در پانل ضد حریق سبب ایجاد مقاومت آن در مقابل آتش می شود.

لذا از دیگر تفاوتهای بین این موارد محل استفاده از آنهاست. به این ترتیب که نمی توان از گچ برگ معمولی به جای گچ برگ ضد حریق در درون موتورخانه ها و کارگاه هایی که احتمال بروز آتش وجود دارد استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون انواع گچ برگها و اطلاع از قیمت آنها با ما تماس بگیرید.

محمدامین اسحاقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد امین اسحاقی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09153124686

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: Top_tile@

instagram icon اینستاگرام: Top_tile@

email icon ایمیل: toptile3030@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات تایل گچی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید